1

Gelin Ayakkabısı Modelleri

Gelinliğinizi buldunuz, gelinliğinize yakışan tüm aksesuarlarınız da hazır, şimdi ise sırada gelin ayakkabısı var. Ayakkabı seçimi en az gelinlik kadar önemlidir. Düğün gününüzde rahatlığınız ön planda olmalı. Rahat gelinlik ayakkabısı gününüzü daha konforlu geçirmenize yardımcı olacaktır. Gelin ayakkabısı seçerken birçok önemli kriteri göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Sadece gelinliğin modeli değil aynı zamanda da düğününüzün konsepti, mekanı ve düğünün yapılacağı mevsim gibi bir çok etken gelinlik ayakkabısı seçimini etkilemektedir. Beyaz ve krem tonlarının haricinde renkli gelinlik ayakkabısı giydiğiniz taktirde farklı tarzınızı ortaya koymuş olacaksınız. El buketiniz ile uyumlu olarak pembe, lila ya da mor renkleri kombinleyebilirsiniz.

 

Klasik tarza sahip olan A kesim gelinlikler için gelin ayakkabısı dolgu topuk olabileceği gibi kapalı salon düğünlerinde ince topuklu stilletto da tercih edilebilir. Eğer gelinliğiniz sade ve işlemesiz ise bu durumu biraz hareketlendirmek adına taşlı ve ışıltılı bir model tercih edebilirisiniz.

 

Genellikle kapalı mekan düğünlerine çok uygun olan balo tipi gelinliklerin altına dolgu topuklu gelin ayakkabısı veya ince topuklu gelin ayakkabısı seçebilirsiniz. Eğer gelinliğiniz dantel ve yoğun işlemeye sahipse gelin ayakkabısı tercihiniz daha yalın ve düz modellerden yana yapabilirsiniz. Bütün gelin koleksiyonları azlayayakkabi.com ‘da avantajlı fiyatlarla sizler için!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR