1

Abiye Ayakkabı Modelleri

Özel günlerin vazgeçilmezlerinden olan abiye ayakkabı modelleri, kıyafetlerimizden daha çok dikkat çekmekte ve şıklığı sağlamaktadır. En önemli noktalardan biride abiye ayakkabı kombinidir ki, kadınlar artık abiye ayakkabıları sadece özel günlerde değil, artık günlükte tercih etmektedirler. 

 

Abiye Ayakkabıyı seçerken kombine uyum sağlaması için rengine ve tasarımlarına oldukça önem vermeliyiz. Öncelikle giyilecek kıyafetin rengi ve tasarımına dikkat edilmelidir. Ancak kıyafet ile aynı renk olmamasına özen gösterilmelidir. Çünkü kıyafet ve ayakkabı aynı renk olduğu takdirde boğacaktır. Bu yüzden zıt renklere sahip olması daha şık görünüm elde etmemiz için. 

 

Abiye topuklu ayakkabı kombini yaparken çanta uyumuna da dikkat etmelisiniz. Ayakkabının rengi belirlendikten sonra çanta tercihi yapılmalıdır. Abiye ayakkabı kombini hazırlarken renk uyumu her zaman göz önünde bulundurulmalıdır.

 

Diğer önemli konu ise Abiye ayakkabıya uygun aksesuar seçimidir. Abiye ayakkabının rengine göre aksesuar seçimlerinin yapılması daha güzel görüntüleri ortaya çıkarmasını sağlayacaktır. Abiye ayakkabılar dikkatleri üzerine çekmekte ve kadınların kombinindeki önemli bir parçadır. Eğer gösterişli abiye ayakkabı tercih ediliyorsa, bizi boğmayacak şekilde elbisenin kumaşlarına ve kesimine dikkat etmeliyiz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR